Vyhledat dostupné profily

-
Vymazat filtr

Zobrazuje se 207 dostupných profilů s aktivovanou funkci "online k dispozici" Zobrazuje se 207 dostupných profilů s aktivovanou funkci "online k dispozici"

 • Martin Dvořak

  Buď vůle má...

  1 rok zkušeností 0 vypracovaných poptávek 400 Kč/NS 0 Kč výdělek

       Psaní Tě buď baví nebo Tě neživí.

 • Jakub Kotrbatý

  Dobrý text nestačí, ten vám faktury nezaplatí. Vy potřebujete prodejní text!

  5 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 350 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Už jako malý s tužkou v ruce

  Už na základní škole jsem přičichl k textům. Slohové práce psal snad asi každý z nás, ale určitě ne to každý z nás miloval. Vedle slohovek jsem také skládal básničky a písničky. Na svůj talent jsem ale přišel až v prvním zaměstnání, kde jsem se našel v psaní prodejních popisků a textů pro náš tehdejší e-shop.

  Psychologie v copywritingu

  Dobrý text nestačí, ten vám faktury nezaplatí. Vy potřebujete prodejní text. Jak poznáte, že je text dobrý? Podle toho,…

 • Martina Guske

  Prostě píšu. Nic víc, nic míň.

  3 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 130 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Jmenuji se Martina G., je mi 30 let a pocházím ze severních Čech. Psaní je, až po mé rodině, mou velkou láskou.

 • Adéla Legerská

  Marketing s citem, PR s rozvojem!

  2 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 200 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Jsme tým v mladém kolektivu, kteří mají zájem o zlepšování vlastních cílů, znalosti a zkušeností v marketingu a PR. Dovednosti, které máme nejsou jenom napsat článek a prodat ho. Naším cílem je smysl pro psaní v marketingu a v PR. Chceme najít cestu, jak překvapit a ohromit zákazníka na tolik, že si u nás nakoupí a bude spokojen nejen s produktem či službou, ale i s tím, co se dozvěděl a zjistil vše, co potřeboval k nákupu vědět nebo o produktu či službě.

  Píšeme marketingové články a PR články,…

 • Šárka Mišoňová

  Nikdy se nevzdávej!

  2 let zkušeností 1 vypracovaná poptávka 120 Kč/NS 100+ Kč výdělek

  Jsem maminka na rodičovské dovolené, která se intenzivně věnuje výchově svých dětí, ale nechce se omezovat pouze na roli matky. Neustále rozvíjím své znalosti a vědomosti, velice dobře se vyznám v následující problematice: rodičovství a mateřství, výchovy, výživy, vzdělávání dětí, ekologie, móda a udržitelnost. Ale není problém jakékoliv téma nastudovat a text sepsat

 • Lenka Votrubová

  Není ničeho, co nelze popsat.

  8 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 0 Kč výdělek

  Vypracovávám mnoho různých textů na různá témata. Čím více jich projde mou klávesnicí, tím více mám zkušeností. 

  Ke psaní textů jsem se dostala díky nutnosti najít si zaměstnání na rodičovské dovolené, kdy jsem bohužel zůstala se synem sama. Nadchlo mě to natolik, že jsem se rozhodla toto odvětví studovat. Aktuálně trénuji psaní v zaměstnání, kde denně vyřizuji několik mailů. Zároveň se neustále vzdělávám.

  Psaní se věnuji již od dětství, kdy jsem už jako předškolní dítě sama skládala písmenka v slova…

 • Denis Vysloužil

  Obchodní texty, popisky produktů, PR články, Newslettery

  4 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 300 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Jsme obsahová agentura, která tvoří texty pro své klienty. Tvoříme jakékoliv textace pro web jako popis produktů, články na blog, textace kategorií a podkategorií s velkým důrazem na SEO. Nesnažíme se jen nabouchat texty a sbalit peníze za zakázku. Naše texty musí mít vždy jasný cíl a to například prodej, optimalizovat web pro vyhledávače, vykreslit co nejpřesněji produkt klienta apod. Jsme parta copywriterů, proto vám bude vždy někdo k ruce. Když nemůže jeden copík, zastoupí ho druhý. Stačí jen zadat…

 • Karolína Rožnovská

  Co na srdci, to na jazyku

  1 rok zkušeností 0 vypracovaných poptávek 100 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Zdravím Vás,

  nejprve bych se Vám ráda představila. Vystudovala jsem nejprve gymnázium a poté vysokou školu předškolní pedagogiky. Po studiích jsem pracovala jako učitelka v mateřské škole a v současné době jsem na rodičovské dovolené se svou milovanou dcerou. A přestože většinu svého času věnuji jí, ráda využiji volné chvíle, když spí, k této kreativní práci. 

  Filip Klvaň

  Vše se dá prodat!

  0 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 0 Kč výdělek

  Jmenuji se Filip Klvaň a jsem momentálně student SŠ, myslím si o sobě že mám dobrou slovní zásobou a že by jsem dokázal napsat poutavé / chytlavé texty přímo pro vás! 

 • Aaron Donkor

  Za svou práci ručím.

  6 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 349 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Nebaví vás nudné, neprofesionální a chabě psané texty? Od toho jsem tu já, profesionál ve svém oboru. Napíši čtivý a záživný článek pro Váš web, blog či magazín. Nedělají mi problém ani reklamní texty, slogany, chytlavé titulky, zkrátka psaní, u kterého člověk neusíná nudou, ale naopak to, které má „koule“, vtip a hlavně dává hlavu a patu. Mám několikaletou praxi v copywritingu, mám letité praxe z práce ve společenských magazínech a médiích a za sebou mám i úspěšně vydanou knihu.…

1 2 3 21