Vyhledat dostupné profily

-
Vymazat filtr

Zobrazuje se 93 dostupných profilů s aktivovanou funkci "online k dispozici" Zobrazuje se 93 dostupných profilů s aktivovanou funkci "online k dispozici"

 • Kristýna Svidroňová

  Webcopywriting

  3 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 450 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Praxe v oblasti webcopywritingu: 3 roky. Cena za NS není fixní, odvíjí se od zadání, požadavků a skutečné časové náročnosti.

  Prohlédněte si mé reference.

 • Daniel Beránek

  Motto nebo charakteristika

  13 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 1.500 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Profi SEO, copy a konzultace marketingové strategie obecně

 • Dominika Podvolecká

  Hezky česky - k Vaší spokojenosti.

  1 rok zkušeností 0 vypracovaných poptávek 90 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Působila jsem jako externí redaktorka regionální redakce Deníku, dále jako redaktorka studentského webového portálu chrudimka.cz. Mám zkušenosti s psaním recenzí na blog, také s úspěšnou účastí v literárních soutěžích. V současné době studuji český jazyk na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové a pracuji jako redaktorka místního zpravodaje. 

 • Daniel Rusz

  Quality over quantity

  6 let zkušeností 5 vypracovaných poptávek 80 Kč/NS 100+ Kč výdělek

  Copywritingu jako takovému se věnuji již šestým rokem. Základ jsem tomu však dal již na základní škole, kdy jsem svá odpoledne trávil různými formami textového roleplaye a denně tak strávil několik hodin psaním živých povídek. Po střední škole jsem se tedy rozhodl naplno věnovat právě tomuto oboru a není tedy den, kdy bych něco nenapsal. Ať už pro sebe, k následnému prodeji nebo na zakázku.

  Co Vám jakožto copywriter můžu nabídnout?

  Originalita textu – Každý text, který napíšu, je originální…
 • Jitka Flegelová

  Píšu s radostí, lehkostí a humorem.

  2 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 150 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Věnuji se psaní delších článků i kratších příspěvků na FB již několik let. Tato práce mne nesmírně baví. Snažím se vždy, aby text měl hodnotný obsah a byl napsaný srozumitelně a jemným humorem. Nejvíce mne baví psát příběhy a příklady ze života, které čtenáře nejvíce oslovují.

  Píšu články zejména v oblasti:

  – vztahy (partnerské, rodinné, pracovní)

  – psychologie, psychosomatika

  – zdraví, alternativní medicína

  – zdravý životní styl, ekologická domácnost

  – osobní rozvoj (sebehodnota, sebeláska) apod.

  Bližší informace o mé práci…

 • Martina Opravilová

  Dělej co miluješ, miluj co děláš.

  0 let zkušeností 2 vypracovaných poptávek 150 Kč/NS 100+ Kč výdělek

  Člověk má do všeho, co dělá, vkládat maximum. A přesně o to se snažím, když píšu své texty. Moje oblíbené téma je cestování, jiná témata pro mě však nejsou překážkou. Ráda se učím nové věci. Ačkoli jsem prozatím v copywriterských začátcích, pokud mi dáte šanci, mohu slíbit, že do textů dám opravdu maximum.

 • Veronika Rybenská

  Píšu, tedy jsem.

  6 let zkušeností 1 vypracovaná poptávka 120 Kč/NS 100 Kč výdělek

  Nabízím zpracování článků na různá témata. Praxi v psaní nabývám již dlouhá léta blogováním. Na svých stránkách obvykle zpracovávám témata, která mě zajímají, nicméně jsem schopna a ochotna nastudovat si a zpracovat i jiná témata podle vašeho zadání. 

  Zde jsem sice nováčkem, ale na hodnocení mé práce za poslední rok se můžete podívat sem – https://www.copywriting.cz/copywriteri/8109?a=20863.

 • Sandra Franerová

  Píšu od srdce, s čistou hlavou

  1 rok zkušeností 5 vypracovaných poptávek 450 Kč/NS 100+ Kč výdělek

  Popsat sebe sama je hodně těžké. Člověk má na sebe buď moc přísný pohled anebo naopak není až tak kritický a vidí vše až moc optimisticky. Určitě se shodneme na tom, že subjektivita zde hraje velkou roli.

  Proč by jste si tedy měli vybrat mě? Jsem svá. Osobitá. Nesnažím se kopírovat, jedu dle své hlavy, svých emocí a svého přesvědčení, že zrovna takhle by měl daný text vypadat. Píši spisovně a tak, aby to mělo hlavu a patu, jak se…

 • Terezie Kotlabová

  Písmenka sami o sobě nic neříkají, ale přesto jsou důležitá, protože z nich utváříme slova, která pak spojujeme do vět.

  0 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 0 Kč výdělek

  Jsem šťastná maminka, co hledá nějakou prospěšnou práci k mateřské, která ji bude naplňovat. Zajímají mě témata: děti, osobní rozvoj, krása a životní styl. Ráda se ale vzdělávám i v jiných oblastech, jdem zkrátka otevřená všemu.

 • Štěpánka Břachová

  Rychlost a kvalita

  1 rok zkušeností 7 vypracovaných poptávek 90 Kč/NS 100+ Kč výdělek

  Zdravím všechny inzerenty. Jmenuji se Štěpánka Břachová. Od malička miluji psaní, a proto jsem se zkusila registrovat na stránce www.copytrh.cz, abych svůj koníček nějak zužitkovala. Budu ráda, když se někdo z Vás rozhodne využít spolupráce se mnou.

  Má oblíbená témata ke psaní jsou: Cestování, Hobby, Zdraví a výživa, Potraviny a vaření, Móda a krása, Kultura, Příroda a zvířata, Bydlení, Rodina.

1 2 3 10