Vyhledat dostupné profily

-
Vymazat filtr

Zobrazuje se 112 dostupných profilů s aktivovanou funkci "online k dispozici" Zobrazuje se 112 dostupných profilů s aktivovanou funkci "online k dispozici"

 • MartinCo - Váš art copywriter

  Copywriting je show - musí zaujmout, pobavit a prodat se

  6 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 599 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Konečně se poznáváme. Jmenuji se Martin Svetlánsky a jsem váš copywriter. Připravte se na úderné, čisté a čtivé texty. Spolu změníme svět. 

  Pomůžu vám, když potřebujete úderné texty pro velké i malé weby, blogy, tiskoviny, televizi i rádio. Vytvářím zajímavý a čtivý obsah pro online o offline svět.

  Podnikám již 16 let, z toho prodejní texty vytvářím již 6 let. I když vysoká škola se zaměřením na podnikání a manažment byla fajn, tvořila jen teoretický…

 • Marie Kuželová

  Teprve to rozjíždím, ale bude to jízda :)

  0 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 100 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Jsem studentka vysoké školy, kterou baví psát a ráda by se stala copywriterkou. Jazyk je mou vášní, ať už cizí, nebo ta naše krásná čeština.

  Mé zkušenosti se psaním jsou zatím buď nepublikované, nebo sporadické. Jak ale vidíte, snažím se tuto skutečnost změnit! 

  Na střední škole jsem napsala krátkou populárně naučnou knihu o umění. Psala jsem ji ale jako maturitní projekt a slíbila jednomu z umělců, jehož práce jsem použila, že kniha nebude komerční. Nikdy jsem ji tedy nevydala. Momentálně…

 • Nikola Šichová

  „Nezáleží na tom, jestli je to vztah, životní styl nebo práce. Pokud vám to dělá radost, držte se toho.“

  2 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 80 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Ahojky 😊

  potřebujete napsat článek, návod, přeložit text z angličtiny, rady a tipy, příspěvky na sociální sítě (marketing), popisky, nebo pomoct s odporem či odvoláním k soudu? Tak neváhej a napiš 😊 rada pomůžu s čímkoliv, co bude v mých silách 😊 snažím se psát tak, jak daná situace vyžaduje, a aby texty byly srozumitelné pro každodenní čtenáře.  

  Mějte se krásně, a těším se na spolupráci 🍀😊 

 • Kateřina Strnadová

  Texty, ve kterých se Váš čtenář neztratí.

  2 let zkušeností 1 vypracovaná poptávka 250 Kč/NS 100+ Kč výdělek

  Drahý inzerente,

  jmenuji se Kateřina a již dlouhé roky plavu v moři písmenek. Mám zkušenosti z oblasti content marketingu, nových médií a překladu. 

  Pokud potřebujete vytvořit texty na téma cestování, životní styl, kultura, móda či podobné, jsem Váš člověk. Dokáži zpracovat články různého typu na objednávku pro Váš on-line magazín, časopis, web, či produktové popisky pro Váš e-shop. 

  Samozřejmostí je včasné dodání, bezchybná gramatika a stylistika, a vhodný tón textu vytvořený přímo pro Vaše médium. 

  Věřím, že princip „piš o tom,…

 • Vladimír Pilný

  Bla bla

  10 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 500 Kč/NS 0 Kč výdělek

  gjhkj

 • Věra Draská

  nová inspirace s každým novým odstavcem

  1 rok zkušeností 0 vypracovaných poptávek 120 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Psaní článků je můj koníček, kterému se věnuji ve svém volném čase s láskou a trpělivostí. Řídím se heslem kvalita na úkor kvantity a dávám si záležet na originalitě každého článku.  Zvládnu si poradit s děkovnými emaily, popisy k produktům, obchodními recenzemi. Cizí mi nejsou ani tvůrčí texty různého charakteru, poutavé texty a zajímavé slogany na váš web a mnoho dalšího.

  Pokud potřebujete napsat odborný článek v oblasti zdraví, životosprávy, pohybu a anatomie, jsem váš člověk. Mám vystudovaný bakalářský stupeň…

 • Covenant Copywriting

  Uzavřeli jsme úmluvu se slovy

  1 rok zkušeností 0 vypracovaných poptávek 200 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Covenant Copywriting je společnost zabývající se copywritingovými službami v oblasti různých odvětvích dle přání zákazníka. Náš tým sestává ze zkušených a vytrénovaných copywriterů specializovaných na rozmanitá odvětví, a schopných překladatelů textů v jazyce AJ / NJ / SK. Každý zadaný projekt si pečlivě nastudujeme a se zákazníkem neustále komunikujeme za účelem vylaďování detailů týkajících se konkrétní nabídky, až ke stoprocentní spokojenosti s výsledkem.

 • Natalie Poláchová

  Copywrite a správa sociálních sítí

  1 rok zkušeností 0 vypracovaných poptávek 150 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Možnost článků, textů na weby, správa sociálních sítí. Samozřejmě i mnoho jiného.

 • Michal Kuchař

  S naším textem budete spokojeni, nejen z pohledu SEO.

  8 let zkušeností 3 vypracovaných poptávek 125 Kč/NS 100+ Kč výdělek

   

  Dobrý den,

   jmenuji se Michal Kuchař a jsem majitelem společnosti SEOlight s.r.o.

  Nesnažíme se umět desítky typů marketingu, ale vybrali jsme si jeden, a tím je SEO. SEO je do velké míry založené na obsahu. Proto máme desítky vlastních copwiriterů, kteří jsou proškoleni desetitisící články, které jsme pro naše klienty již napsali.

   

   Společnost SEOlight s.r.o. vznikla v roce 2012 po předchozích letitých zkušenostech práce freelancera v oblasti SEO právě na webtrhu jsem získával…

 • Stanislava Otrubová

  Psaní je brána do mnoha světů.

  5 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 300 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Jmenuji se Viktorie Tiw, alias Stanislava Otrubová a jsem kapitánkou lodi, která pluje na přístav copywritingu. Jedinečného místa pro všechny podnikatele na internetu. Pokud hledáte kvalitní texty pro své projekty, ráda Vám ukážu místo, které je rájem textů a slov. 

  Zakotvěte se mnou na ostrově článků a nechte přístav Copywritignu, aby Vám poskytl kvalitní a originální texty pro jakékoliv Vaše…

1 2 3 12