Otázky a odpovědi

Jak se můžu zaregistrovat?

Registraci provedete jednoduše kliknutím na pole registrace v pravém honím rohu. Zde zadáte své jméno a příjmení, uživatelské jméno, heslo a emailovou adresu. Na emailovou adresu vám přijde potvrzovací link, který musíte potvrdit. Bez toho není možné zadávat poptávky, ani nabídky. Pro copywritera u registrace platí, že musí dle VOP napsat své skutečné jméno a příjmení, jinak mu nebude provedena výplata.

Je registrace opravdu zdarma?

Ano registrace není zpoplatněná. Je zdarma jak pro copywritera, tak pro poptávajícího. Zpoplatnění neplánujeme

Nedorazil aktivační link jak mám postupovat?

Pokud vám nedorazil email s aktivačním linkem, zkontrolujte prosím emailovou složku spam (zejména u g-mail). Případně si jej nechte opětovně poslat. Pokud ani druhý pokus nebyl úspěšný, kontaktujte nás na info()copytrh.cz a profil aktivujeme ručně.

Jak vložit poptávku?

Poptávající může vložit poptávku v menu položka „Vložit poptávku“ Zde uvede kategorii, stručný nadpis, popis a požadavky poptávky, cenu kterou je ochotný za vypracování zaplatit, jazyk ve které požaduje poptávku vypracovat a délku textu. Pokud se jedná o více textu – článků – obsahu, uvede celkový počet NS.

Jaká je přiměřená cena poptávky?

U poptávky záleží nejen na kvalitě, ale i rychlosti. Pokud jde poptávajícímu primárně o kvalitu, určitě by měla být cena za NS přiměřená. Nikdo vám nebude psát článek za 60,- Kč NS. Resp. bude, ale kvalita nemusí být stoprocentní.

Jak obdržet nabídky na poptávku?

Pokud vložíte nabídku máte dvě možnosti. Počkat na reakci copywriterů a jejich nabídky, nebo naopak podle hodnocení či jiných metrik oslovit přímo copywritera ke spolupráci. Stačí si vyhledat profil a v pravém rohu vyžádat spolupráci k dané poptávce. Všechno je jednoduché, jednotlivé kroky na sebe navazují. Zvolením copywritera, přidělíte zakázku ke spolupráci a poté už jen čekáte na reakci.

Jak vybrat a zaplatit copywritera?

U poptávky máte několik nabídek, před jejích přijetím ještě můžete copywritera kontaktovat k upřesnění pomocí soukromých zpráv. Přijetí nabídky vyžaduje jednoduchý úkon kliknout na „akceptovat nabídku“ Platbu poté můžete provést online přímo za danou nabídku (částka vyherní nabídky) nebo si předem můžete zvolit k dobití peněženky z některých balíčku včetně bonusů.

Jaké platby akceptujeme?

Zabezpečujeme platbu bankovním převodem. Informace o platbě obdržíte jak v e-mailu, tak na stránkách. Vzhledem k okamžitým platbám, je obvykle podle bank, kredit do několika minut na vašem účtu. Nejpozději druhý den.