Otázky a odpovědi

Jak se můžu zaregistrovat?

Registraci provedete jednoduše kliknutím na pole registrace v pravém honím rohu. Zde zadáte své jméno a přijmení, uživatelské jméno, heslo a emailovou adresu. Na emailovou adresu vám přijde potvrzovací link, který musíte potvrdit. Bez toho není možné zadávat poptávky, ani nabídky

Je registrace opravdu zdarma?

Ano registrace není zpoplatněná. Je zdarma jak pro copywritera, tak pro poptávajícího. Zpoplatnění neplánujeme

Nedorazil aktivační link jak mám postupovat?

Pokud vám nedorazil email s aktivačním linkem, zkontrolujte prosím emailovou složku spam. Případně si jej nechte opětovně poslat. Pokud ani druhý pokus nebyl úspěšný, kontaktujte nás na info()copytrh.cz a profil akivujeme ručně.

Jak vložit poptávku?

Poptávající může vložit poptávku v menu položka „Vložit poptávku“ Zde uvede kategorii, stručný nadpis, popis a požadavky poptávky, cenu kterou je ochotný za vypracování zaplatit, jazyk ve které požaduje poptávku vypracovat a délku textu. Pokud se jedná o více textu – článků – obsahu, uvede celkový počet NS.

Jaká je přiměřená cena poptávky?

U poptávky záleží nejen na kvalitě, ale i rychlosti. Pokud jde poptávajícímu primárně o kvalitu, určitě by měla být cena za NS přiměřená. Nikdo vám nebude psát článek za 60,- Kč NS. Resp. bude, ale kvalita nemusí být stoprocenní.

Jak obdržet nabídky na poptávku?

Pokud vložíte nabídku máte dvě možnosti. Počkat na reakci copywriterů a jejich nabídky, nebo naopak podle hodnocení či jiných metrik oslovit přímo copywritera ke spolupráci. Stačí si vyhledat profil a v pravém rohu vyžádat spolupráci k dané poptávce. Všechno je jednoduché, jednotlivé kroky na sebe navazují.

Jak vybrat a zaplatit copywritera?

U poptávky máte několik nabídek, před jejích přijetím ještě můžete copywritera kontaktovat k upřesnění pomocí soukromých zpráv. Přijetí nabídky vyžaduje jednoduchý úkon kliknout na „akceptovat nabídku“ Platbu poté můžete provést online přímo za danou nabídku (částka výherné nabídky) nebo si předem můžete zvolit z některých balíčku včetně bonusů.

Jaké platby akceptujeme?

K dispozici je platební online brána pays.cz která zabezpečuje platbu kartou, bankovním převodem nebo QR kodem. Doporučujeme využívat online platbu kartou. Bankovní převod a QR kod připsání platby opožďuje o nejméně jeden den. Online platba kartou připisuje kredit obratem.