Vyhledat dostupné profily

-
Vymazat filtr

Zobrazuje se 218 dostupných profilů s aktivovanou funkci "online k dispozici" Zobrazuje se 218 dostupných profilů s aktivovanou funkci "online k dispozici"

 • Lukáš Halíček

  Nejdůležitější pro dobře odvedenou práci je zápal pro danou věc a osobní vztah.

  3 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 200 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Jako copywriter se věnuji psaní textů na libovolná témata. S velkým nadšením a časovou flexibilitou se psaní věnuji téměř 3 roky.

 • Iveta Marikovská

  Když volá minulost, neodpovídej. Nemá nic nového co by ti řekla.

  0 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 5 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Ahoj trochu se představím jmenuji se Iveta pocházím z Bohumína je to malé městečko nedaleko od Ostravy a hraničí s Polskem, máme zde krásnou přírodu například řeku Odru. A teď zpátky ke mě. Jsem mladá slečna je mi 26 let vystudovala jsem zdejší střední školu Bohumín, obor jsem si vybrala opravář motorových vozidel. Proč? Protože od raného dětství se pohybují v širokém kruhu lidí kteří se zajímají o automobilismus například auto sport, opravárenství a vylepšení aut. Po ukončení studia jsem…

 • Zuzana Kusínová

  .

  0 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 100 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Mám vystudované gymnázium s maturitou z  češtiny, angličtiny, základů společenských věd a umění. Momentálně studuji na vysoké škole obor Učitelství pro mateřské školy. S placeným psaním textů nemám zkušenosti, pro posouzení kvality mé znalosti jazyka a stylistiky vám ráda pošlu některé z mých seminárních prací.

 • Vendula Jelínková

  Šťavnatý obsah aneb sexy texty snadno a rychle

  7 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 800 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Hledáte šťavnaté texty, kterými svedete vaši cílovku? Napíšu pro vás texty, které jsou sexy. To aby i vaše podnikání bylo přitažlivé jako magnet.    Namíchám vám slovní koktejl na míru. Koktejl, po kterém se vašim zákazníkům příjemně podlomí kolena a zatočí hlava. Obsah, který bude chutnat vám i vaší cílové skupině, avšak bez nepříjemné kocoviny. Namíchám vám sexy texty, které vznikají jedině střízlivě.   

  Chcete vědět víc? Dejte si rande s…

 • Ivan Hanák

  SPOĽAHLIVÉ VÝVOJÁRSKE SLUŽBY

  1 rok zkušeností 0 vypracovaných poptávek 0 Kč výdělek

  DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI S DODÁVANÍM WEBOVÝCH RIEŠENÍ PRESNE PODĽA VAŠICH POŽIADAVIEK ZA ROZUMNÚ CENU

 • Adam Vávra

  Žádné

  0 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 120 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Jako copywriter začíná, i když jsem dříve psal články a texty pro lokální časopisy a internetová média, zejména v oblasti historie a politiky.

 • Petra Lovecká

  Copywriterka na volné noze

  1 rok zkušeností 0 vypracovaných poptávek 150 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Proč jsem se stala copywriterkou? Protože psaní miluju. A živit se něčím, co milujete, je to nejlepší rozhodnutí.

  Potřebujete napsat výstižný příspěvek na sociální síť, poutavý článek na blog nebo popis produktu na e-shop, který bude prodávat? Stačí se ozvat a společně uděláme Váš projekt úspěšným a jedinečným.

  A proč si vybrat právě mě?

  spolehlivost rychlost kvalitní výstupy dodržení stanovené dodací lhůty individuální přístup ke klientovy rychlá komunikace

  Budu se těšit na naši spolupráci!

 • Lucie Řípová

  Když nemůžeš dělat věci pořádně, nedělej je vůbec.

  5 let zkušeností 3 vypracovaných poptávek 250 Kč/NS 1k+ Kč výdělek

  V copywritingu se pohybuji již 5 let let a to především v oblasti zdraví – správného stravování, výživových doplňků, pohybu a prevenci. Dalšími velmi blízkými tématy mi jsou rodina a výchova, vztahy, psychologie a cestování. Rok jsem vedla vlastní blog o péči o svůj zevnějšek.

 • Žaneta Kadelová, DiS.

  Copywriterka s přesahem do SEO

  5 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 300 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Od roku 2018 se věnuji copywritingu s přesahem do SEO pro maximální podporu organické hledanosti vašeho webu či e-shopu. Píši blogové články, popisky produktů a kategorií, hlavní obsah prezentací i příspěvky na sociální sítě. Baví mě témata jako lifestyle, zdraví, výživa, mateřství, děti, móda a další.

  Spolupracovala jsem s významnými klienty vč. Bandi Vamos, ALOTEX Group, KrmímKvalitně, PrádloElegant, SENZA medical či iMrňous.

  S čím se na mě můžete obrátit?

  Blogové a PR články – články pro firemní blogy na webu,…
 • Petr Sobol

  Kvalita nad kvantitu

  1 rok zkušeností 0 vypracovaných poptávek 0 Kč výdělek

  Jmenuji se Petr Sobol. Momentálně studuju střední školu zaměřenou na obor IT.

  Psaní textu mě baví od malička, a proto bych se chtěl touhle formou zlepšit v tomto oboru. Rád píšu o mnoha věcech, nejraději ovšem o sportu, nových technologiích, zajímavostech, cestování, filmech, seriálech, autech, hrách a mnoho dalších tématech. Vzhledem, k tomu, že jsem v tomto oboru nový se vždy rád něco přiučím nebo případně něco opravím, abyste byli vždy co nejvíce spokojeni. Myslím si, že bych vám také…

1 2 3 22