Vyhledat dostupné profily

-
Vymazat filtr

Zobrazuje se 234 dostupných profilů s aktivovanou funkci "online k dispozici" Zobrazuje se 234 dostupných profilů s aktivovanou funkci "online k dispozici"

 • Anna Kalousková

  Psát je jen klást černou na bílou.

  5 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 100 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Je mi 22 let a psaní je můj koníček. Mám rozepsané 3 knížky a velmi mě to baví, umím plynně anglicky, německy, španělsky a rusky. Nebojte se mě oslovit!

  Nabízím:

  Kvalitní texty a překlady Pravopis je má zásada  Rychlé přijmutí objednávky a její doručení  Neokopírované texty – originál Dostatečnou komunikaci.  (email kontroluji každou hodinu 
 • Alice Jarková

  Slova jsou mosty spojující lidi.

  4 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 120 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Dobrý den, dovolte mi pár slov o sobě.

  S copywritingem teprve začínám (proto nabízím nižší cenu), ale ghostwritingu se věnuji déle než 4 roky.

  Zajímají mě hlavně témata týkající se přírody, umění, cestování a geografie vůbec, miluji historii a zajímám se o obchod, podnikání a politiku. Ráda také napíšu o gastronomii, realitách a společenském stylu vůbec. Mohu Vám také napsat proslov i projev.

 • Petr Spitalsky

  Váš příběh je mým inkoustem, slova jsou mou magií

  20 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 120 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Dobrý den, dovolte mi, abych se představil, jsem na tomto portálu nový.

  Jako copywriter se specializuji na psaní přesvědčivých a poutavých textů na širokou škálu témat. Mým cílem je oslovit čtenáře, vyvolat jejich zájem a podnítit je k akci. Zde je krátká prezentace mé práce na jednotlivých tématech:

   

  Auto-moto: Jsem schopen vytvořit informační články o nejnovějších modelech automobilů, trendy v oblasti elektromobility a pokročilých technologií v motorismu.…

 • Michaela Pužmanová

  Tvořím, tedy jsem.

  5 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 150 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Dobrý den,

  Ráda pro Vás vytvořím texty na rozličná témata. Při psaní se snažím být originální a postupuji tak, aby byl výsledný článek odrazem mé osobnosti a jedinečnosti. Jsem toho názoru, že kvalita článku je přímo úměrná tomu, do jaké míry se s tématem dokážete propojit a přijmout ho za vlastní.

 • Lucie Sobotová

  Kvalita a spolehlivost

  1 rok zkušeností 0 vypracovaných poptávek 100 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Jmenuji se Lucie Sobotová (nar. 1993) a copywriting se stal mým vášnivým koníčkem. Baví mne se neustále někam posouvat a učit se novým věcem. Zároveň psaním článků úspěšně krotím své dlouholeté spisovatelské vášně.

   

  Na jaké texty se zaměřuji

  Nebojím se psát o jakémkoliv tématu, ať už se jedná odborný článek, informativní text pro internetový magazín, popis produktu nebo PR článek. Vždy se snažím splnit požadavky klienta a dodržet termíny. Nejvíce píšu historické články,…

 • Jana Kolínková

  Práce kvapná málo platná

  5 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 180 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Jsem zvyklá psát jak kratší texty, tak delší texty na obecná či odborná témata.  Žádné téma pro mne není překážkou. Těším se na jakoukoliv spolupráci.

  Zabývám se:

  PR články Recenze Popisky  Odborné články Obecné články

  Odkazy na mou práci:

  https://www.kocarkem.cz/prislusenstvi-ke-kocarkum-cybex/ https://www.kocarkem.cz/recenze-kocarku-hauck-runner-2-sport-black-2022/ https://www.homago.cz/i/947/infrasauna-vyhody-jak-ji-vybrat-a-co-ocekavat-od-pouzivani
 • David Štětka

  Ahoj, jsem ještě docela mladý, je mi 20 let ale dokážu napsat i knihu a to mi věřte, psaní povídek se věnuji od 13let nejprve jsem je prodával známým a teď již mám odvahu vydat svojí první knihu, v 6 jsem přečetl svou první knihu, již nevím jak se jmenovala ale pamatuji si z ní "kdo se vzdá, ztratí své vlastní já". Už se nebudu vychvalovat a nechám to na vás

  8 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 80 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Přesně nechápu proč je tu toto pole které nemá nadpisek ale použiji to na ukázku něčeho co si budu vymýšlet z hlavy… Ráno co ráno, den co den, vstávám s vysíleným pocitem. Pociťuji strach a občas i zášť, mezi lidmi je to hodně znát. Žaludek mně z lásky bolí, moje srdce se těžko hojí. Ráno se potím protože se bojím, každý se mnou mluví protože se snažím. Radši číst neustále knihy, nežli cítit pocit viny.  

 • Daniel Petrdlík

  0 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 0 Kč výdělek
 • Michaela Růžičková

  ,,Z pravidla musíš první žít, až poté psát o životě."

  0 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 0 Kč výdělek

  Ahoj.

  Vítejte na mém profilu.

  Pozor, teprve začínám a rozsáhlé marketingové slohy ode mě (zatím) nečekejte. 

  Já a psaní, no, reference žádné nemám, proto jsem tady, někde je získat musím. 

  Děti a vše okolo, hudba, seriály, zvířata, móda, kosmetika, prodej přes sociální sítě, život dřív a život teď, poker a hazardní hry, něco mi říká i balené, klasické, elektronické cigarety, glo.. To je to o co se zajímám, co mě baví číst, zjišťovat různé novinky a pak psát.

  Psaní se…

 • Garet

  Kreativita. Schopnost komunikace. Znalost cílového publika. Přesvědčivost.

  1 rok zkušeností 0 vypracovaných poptávek 80 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Jmenuji se Garet a jsem kopiwriter s více než 6letou praxí. Svou kariéru jsem začal jako začínající copywriter v reklamní agentuře, kde jsem se specializoval na psaní textů pro oblast automobilů a financí, včetně půjček a hypoték.

  Během svého působení v reklamní agentuře jsem se naučil vytvářet kreativní a účinné reklamní kampaně pro různé značky automobilů a finančních produktů. Díky tomu jsem získal cenné zkušenosti v oblasti copywritingu a marketingu.

  Po několika letech jsem se rozhodl rozšířit své obzory a…

1 2 3 24