Vyhledat dostupné profily

-
Vymazat filtr

Zobrazuje se 251 dostupných profilů s aktivovanou funkci "online k dispozici" Zobrazuje se 251 dostupných profilů s aktivovanou funkci "online k dispozici"

 • Lucie Pospíšilová

  Vše co si budete přát

  2 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 190 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Se psaním mám již něco málo zkušeností.  Jsem schopná psát na témata různorodých odvětví, od kratičkých nápisů, referáty až po zdlouhavá povídání. Pokud sami neoplýváte velkými nápady,  stačí zaslat jaký by měl být obsah, co konkrétně by mělo být v obsahu zdůrazněno. 

  Jistě se na všem domluvíme 

 • crafty_copy_content

  Na začiatku je zadanie, z ktorého vytváram jednoducho "crafty_copy_content"

  3 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 600 Kč/NS 0 Kč výdělek

  crafty_copy_content je projekt, ktorý vznikol pod zámienkou vytvárať jedinečné, pútavé a funkčné texty pre klientov z rôznych sfér. 

  Vaše zadanie je mojou výzvou a rada vám ponúknem otvorenú, fér spoluprácu, z ktorej budú mať obe strany radosť.

  Nebojte sa mi zveriť technicky náročné, či špecifické zadania. Texty nevznikajú intuitívne, moja práca je vždy detailne rešeršovaná, je založená na základných princípoch tvorby úspešného textu, prirodzene autentická a s rešpektom vízie klienta. 

  Na začiatku je spolupráca, na konci úspešný produkt. 

  vaše c_c_c

 • Kateřina Křeková

  "Zůstaňte v klidu a vyrovnanosti bez ohledu na to, co na vás život hodí." (Marcus Aurelius)

  1 rok zkušeností 0 vypracovaných poptávek 0 Kč výdělek

  Jsem studentka VŠ. Nejraději na svém studiu mám psaní textů a to ať kratších, tak i těch delších v podobě seminární práce. Samu sebe bych popsala jako dochvilnou, přátelskou a empatickou osobu. Jak jsem již nastínila psaní mi nedělá sebemenší problém, stejně tak dodržování požadavků. V poslední době jsem však především psala na témata týkající se mezinárodní problematiky. Před nástupem na VŠ jsem navštěvovala denní studium pomaturitního kurzu Angličtiny na Jazykové škole v Brně. To mi bylo nápomocno při psaní…

 • Gabriela Kortová

  Když máš den na nic, jdi si zaběhat. A když ani to nepomůže, běž dál...

  10 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 180 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Jsem žena 50 + aktivní sportovec se zájmem o zdravý životní styl. K mému hobby vedle sportu patří i vaření a pečení. Píši ráda recepty a jídla fotím. Momentálně píšu recepty pro mlsnavarecka.cz, futuriko.cz, gabrielle.cz (Gabrielle.cz je můj volnočasový web) 

  Abych více pochopila svět gastronomie a jaký vliv má jídlo na lidský organismus, udělala jsem si několik kurzů z této oblasti: Poradce pro výživu a suplementaci, Low Carb diety, Cesta za vysněnou postavou. 

  Totéž platí o psaní článků, absolvovala jsem…

 • Mgr. Sylvie Bašusová

  Nepozná sladké, kdo neokusil hořké.

  1 rok zkušeností 0 vypracovaných poptávek 0 Kč výdělek

  Dobrý den, jmenuji se Sylvie Bašusová. Jsem z České republiky. Mám vystudovanou Ruskou filologii v kontextu evropské kultury a literatury na Univerzitě Palackého v Olomouci (Bc.) a Ruštinu pro překladatelskou praxi na Ostravské univerzitě (Mgr.).

  Mou vášní je psaní článků na nejrůznější témata, a to včetně básní. Ráda Vám pomůžu s Vaším poptávaným článkem. 🙂

 • Kristína Tóthová

  Po každej búrke raz výjde slnko.

  10 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 100 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Som mladá žena, ktorá sa rada učí nové veci, študuje rôzne články a číta knihy na všelijaké témy. 

 • Mgr. Martina Panáčková

  Následuj svoje srdce, ale nezabudni si so sebou vziať svoj mozog.

  3 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 90 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Cesta k písaniu začala už na strednej škole, kde som sa preto rozhodla pokračovať v štúdiu na vysokej škole. 

  Dnes je zo mňa už vyštudovaná pedagogička magisterského stupňa, kde je mojou vášňou práca s deťmi.  Počas práce sa venujem detičkám s dysfunkciami.  Aktuálne som na materskej dovolenke, ale i tak stíham nejaké pracovné aktivity. 

  Mojími záľubami sú hlavne vzdelávať sa nové veci ohľadne mojej štúdijnej profesie, ale nemám problém sa priučiť iným potrebným veciam, ktoré sú osožné pre môj osobný…

 • Jaromír Vlk

  "Každé slovo má sílu, každý příběh smysl. Psát znamená tvořit mosty mezi myšlenkami a srdci."

  5 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 150 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Zdravím, jsem Vlk Jaromír, profesionální textař s bohatou průřezovou zkušeností v tvorbě obsahu různých žánrů a formátů. Moje práce zahrnuje psaní článků, blogů, marketingových materiálů, SEO optimalizovaného obsahu, produktových popisů a kreativních textů pro webové stránky. Mým cílem je poskytovat služby, které nejenom že splní očekávání klienta, ale předčí je. 

  Jednou z mých hlavních konkurenčních výhod je vysoká kvalifikace a bohaté praktické zkušenosti. Mám za sebou několik let intenzivní práce v oblasti copywritingu a content marketingu, což mi poskytlo hluboké…

 • Kateřina Tomanová

  Věř, že je to možné a možným se to stane

  2 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 100 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Dobrý den všem, ráda bych o sobě napsala pár slov. Jsem máma jednoho malého raubíře, mám svoji práci, ale ráda bych se vrátila k tomu, co mě bavilo/baví, a to je psaní textů, práce s čísly, tabulkami (s Word, Excel i Powerpoint si rozumíme), správa sociálních sítí, všeobecně administrativa. Mám vystudovanou vysokou školu ekonomickou, tři roky praxi v cestovní kanceláři s denní komunikací v němčině, anglicky se dorozumím spíš v psané formě. Již dva roky po skončení mateřské se podílím…

 • Linda Rampašeková

  Rýchlosť a precíznosť

  20 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 300 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Napíšem článok alebo urobím popis podľa vašich referencíí. R7chle dodanie, precíznosť.

1 2 3 26