Vyhledat dostupné profily

-
Vymazat filtr

Zobrazuje se 85 dostupných profilů s aktivovanou funkci "online k dispozici" Zobrazuje se 85 dostupných profilů s aktivovanou funkci "online k dispozici"

 • David Břach

  Psaní je můj život

  1 rok zkušeností 4 vypracovaných poptávek 90 Kč/NS 100+ Kč výdělek

  Zdravím všechny,kteří zavítali na můj profil. Jsem copywriter v začátcích, avšak rozhodně ne úplně bez zkušeností. Během posledních několika měsíců se profil s nickem „DaweB“ objevil již na několika portálech, kde se střetávají nabídky a poptávky v oblasti copywritingu. Mám za sebou už několik úspěšně splněných zakázek a rád bych zkusil štěstí i zde.Psaní miluji, od malička se snažím vytvářet texty nejrůznějších druhů a forem. Proto budu nesmírně vděčný, když mi dáte šanci Vás přesvědčit o tom, že dokážu napsat…

 • Klára Dvořáková

  Svět je krásné místo plné výzev, které vás mohou mnoho naučit

  1 rok zkušeností 0 vypracovaných poptávek 100 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Studentka Nmgr. v oboru Informační studia a knihovnictví na Masarykově univerzitě, ve volném čase fotografka a knižní bloggerka. Zajímám se o informační vzdělávání, copywriting a projekty na podporu čtenářství. Ve volném čase vášnivá čtenářka, která se nebojí nových výzev a možností sebevzdělávání.V současné době se píši web o knihách, kavárnách a handmade výrobcích – Zápisník zvědavého pejska.https://zapisnik-zvedaveho-pejska.com/2018/07/15/laska-z-deniku/https://zapisnik-zvedaveho-pejska.com/2018/10/28/kaori/https://zapisnik-zvedaveho-pejska.com/2018/09/10/podnik-cafe/Kromě toho spolupracuji na článcích s projektem Vaše literatura, KKnihy.cz a také českými autory např. Katherinou Luka, Jiřím Růžičkou a dalšími.https://www.vaseliteratura.cz/pro-dospele/6937-denik-japonske-manzelkyhttps://zapisnik-zvedaveho-pejska.com/2018/07/15/josie-a-kolt/https://zapisnik-zvedaveho-pejska.com/2018/04/30/stastnej-jako-blecha/

 • Ivana Zýková

  Texty, které přitáhnou..

  3 let zkušeností 2 vypracovaných poptávek 80 Kč/NS 100+ Kč výdělek

  Slova jsou všude kolem nás. Létají vzduchem. Chyťte je, poskládejte, jak chcete – do vět, obrazců, veršů. Dají Vám smysl, krásu, rozkošatí Váš svět.

  Slovo je mocná zbraň. Psané mnohdy usvědčí ze zločinu, či osvobodí pro nevinu.

  Je tvůrčí, plné energie, barev, fantazie.

  Cokoli si budete přát, můžete slovy vyjádřit.

  Slova, věty, verše naplňují naše…

 • Pavel Novák

  píšu jako drak

  15 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 85 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Píšu rád 🙂

 • Nikola Engelmannová

  Cokoli rychle a kvalitně.

  1 rok zkušeností 7 vypracovaných poptávek 75 Kč/NS 100+ Kč výdělek

  Jako copywriter převážně píši texty pro e-shopy, překládám z AJ do CJ, z CJ do AJ, píši obecné články a PR články na jakékoli téma.

 • Helena Kratochvílová

  Kvalita a dodržování terminu

  1 rok zkušeností 1 vypracovaná poptávka 95 Kč výdělek

  Nabízím vypracování kvalitních článku, momentálně píši pro čtyři weby, z toho i odborné články. Můj hlavní obor je zdravotnictví, lidské tělo, výživa, cvičení, hubnutí, zdraví. Píši však i jiná témata. Zájemcům zašlu ukázku své práce. 

 • Marie Lopareva

  Jsem pro všechno

  5 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 100 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Nabízím překlady z/do ruského jazyka.

  Bez razítka, proto nižší cena.

  Neváhejte mě kontaktovat. Budu se těšit.

 • David Novák

  Spokojený klient je na prvním místé

  1 rok zkušeností 1 vypracovaná poptávka 80 Kč/NS 100 Kč výdělek

  Dobrý den, jmenuji se David a zde na Copytrh.cz jsem přisel za účelem nabídky mých služeb. Budu rád, pokud najdeme společné řešení při cestě za spolupráci. Těším se na vás.

 • Daniel Hromada

  Novinář, copywriter, bloger - zkrátka psavec, který loví... klienty.

  6 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 350 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Téměř tři roky jsem psal pro týdeník MarketingSalesMedia, kde jsem pokrýval zejména témata z oblasti e-commerce a online marketingu. Díky tomu jsem byl na víc konferencích než většina českých markeťáků, tudíž jsem se mnoho (úplně zdarma, respektive mi za to ještě platili) naučil.

  S copywritingem, SEO a tvorbou obsahu vůbec jsem si navíc potykal už během předchozí praxe v agentuře. Mimo jiné jsem také přispíval do hudebních médií, psal o sportu nebo tvořil obsah…

 • Veronika Krakešová

  Jednou...to půjde.

  1 rok zkušeností 0 vypracovaných poptávek 200 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Zdravím.

  Jsem copyzačátečník. To znamená, že jsem nadšená do myšlenky copywritingu, ale zároveň nemám dostatečné reference. Aktuálně pracuji pro manželský pár, který děla marketing a všec okolo. Píšu jim články pro klienty a také na jejich osobní web. Psala jsem také Meta popisky.

  Myslím, že se stále mám, co učit. Chyby se snažím více a více eliminovat, ale bohužel nemám zatím moc šancí na zlepšování. Blog mi k tomu aspoň trochu pomáhá.

1 2 3 9