Vyhledat dostupné profily

-
Vymazat filtr

Zobrazuje se 173 dostupných profilů s aktivovanou funkci "online k dispozici" Zobrazuje se 173 dostupných profilů s aktivovanou funkci "online k dispozici"

 • Simona Slaninová

  Články opravdu tvořím od A po Z, žádné kopírování.

  0 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 150 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Proč bych měla být vhodná pro Vaši poptávku právě já?

  Jsem 29letá matka dvou dětí na rodičovské dovolené, která se odmítá smířit s tím, že sama nedokáže přispět do rodinného rozpočtu. Věřím, že doma se dá smysluplně pracovat i na jiných projektech, než jen na výchově dětí. A jako bonus to dělat tím, co mě baví. Český jazyk a tvorbu všemožných literárních textů totiž miluji odjakživa. A tak jsem si nedávno začala pohrávat s myšlenkou, že se zasvětím do práce…

 • Klára Bodláková

  Hlava v oblacích, slova na správném místě.

  11 let zkušeností 1 vypracovaná poptávka 150 Kč/NS 100+ Kč výdělek

  Psaní bylo nejdříve mým koníčkem, po několika letech se stalo mou hlavní pracovní náplní. Nejdříve jsem však vystudovala grafický design a pracovala 5 let jako marketingová manažerka automobilové značky. Psaní jsem se však nikdy nevzdala, a tak nyní píšu na volné noze, s přesahem do marketingu dostávají různá zadání i nový rozměr. U každého textu totiž přemýšlím také o jeho využitelnosti v dalších marketingových nástrojích.

 • Jurčová Barbora

  Články všeho druhu do pár dní

  2 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 150 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Věnuji se copy různých témat, cena se odvíjí na obtížnosti tématu. Copy se věnuji 2 roky, jsem schopna napsat články v češtině, slovenštině a angličtině (C1)

 • Barbora Jiřincová

  Píšu texty, které prodávají. SEO mi není cizí. Česky jako anglicky.

  4 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 350 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Zabývám se tvorbou online obsahu už 5 let. S překlady z anglického jazyka a do anglického jazyka mám zkušenost 11 let. Můj současný projekt je věnován historii, kterou vyučuji. Dále vytvářím nový online projekt pro ženy. Dále vyučuji historii na Pedagogické fakultě, vyučuji anglický jazyk a dějepis a jsem na mateřské dovolené.

 • Petr Jakubes

  Hlava na zemi, duše v oblacích..

  10 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 222 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Potřebujete napsat kvalitní produktové texty, články, recenze ? 

  Chcete být jiní než ostatní a doplnit pečlivě uspořádaná písmenka také kvalitně sestříhaným videem, recenzí, fotkami z dronu a. kamery ?    Věřím, že se mi podařilo zkombinovat své dlouholeté zkušenosti z e-commerce a internetového marketingu s láskou ke psaní, létání a filmové tvorbě.   Dlouhých 15 let jsem ve vlastních e-shopech prodával outdoorové a sportovní vybavení.  A rozčiloval se s konkurencí, se zákazníky a nedostatkem času tvořit kvalitní obsah.    Při balení balíků, rozesílání newsletterů a správě PPC reklamy, nebyl čas, zabývat…

 • Kristýna Lorencová

  Zahrádkářka, chovatelka, cestovatelka :)

  8 let zkušeností 1 vypracovaná poptávka 150 Kč/NS 100+ Kč výdělek

  Pracuji jako chůva v mateřské školce. Mám vystudovanou školu pro knihkupce a nakladatelské pracovníky a plánují studovat předškolní pedagogiku. Jsem matka dvou dětí ve školním věku. Mezi mé zájmy patří poznávání nových míst, cestování, zábava, výlety. Máme starší barák, zahradničím, chovám slepice a stále zkouším nové věci v oblasti pěstování a chovu. Také ráda vařím. Ohledně psaní – poskytuji pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost při plnění Vámi zadané práce. Jde mi v první řadě o kvalitu textu.…

 • Kateřina Špačková

  ,,Kdo nemá žádný stín, nemá vůli žít." - OA

  6 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 65 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Copywritingu se věnuji už několik let. Celé to započalo mým blogem, kde jsem se začala věnovat kosmetickým recenzím. Později jsem začala přidávat své úvahy a psát i lifestylové články. V poslední době se věnuji i knižním recenzím.

  Krom toho mám za sebou vydání jedné knihy – aktuálně pracuji současně na dvou dalších knihách. K mým koníčkům patří ještě malování, kterému se rovněž věnuji aktivně a ilustrace.

 • Roman Anissimov

  Rad Vám pomůžu v dosažení Vašich cílů!

  7 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 200 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Zdravím všechny! Jmenuji se Roman Anissimov. Ovládám ruštinu jako mateřský jazyk a česky umím na velmi pokročile úrovni. Jako pokročilý začátečník umím anglicky a německy. Mám za sebou vystudovanou českou vysokou školu v bakalářském stupni – Vysokou školu ekonomickou v Praze, fakultu Mezinárodních vztahů, obor Politologie.

   

  Zabývám se psaním a korekturou odborných textů již delší dobu. Věnuji se textům v těchto tematických okruzích – podnikání, ekonomie, management, marketing, právo, finance, cestovních ruch, kultura, dějiny, mezinárodní vztahy, politologie. Rad napíšu jak obecné…

 • Naďa Hanuš Vávrová

  K Vašim službám

  15 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 400 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Mám mnohaleté zkušenosti z tištěných i online médií, PR a reklamních agentur na pozicích editor, redaktor, PR manažer, copywriter. Pracuji ve WordPressu a Joomle, obsluhuji sociální sítě, píši TZ, obchodní texty, PR články, spoty, umím realizovat na klíč časopis či katalog, připravit na zakázku knihu.

  Jako Freelancer pracuji od roku 2013. Profesionalita, kreativita, dodržování termínů jsou pro mne samozřejmostí.

  Jsem tu k Vašim službám.

 • Michaela Votavová

  Oborové zaměření: automotive, zahrada, společnost

  13 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 450 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Tam, kde potřebujete text na odborné úrovni

  Oblast automotive – e-commerce, výrobní společnosti, prodej – orientace zejména na aftermarket a trh s autodíly. Oblast zahrada – postupy, služby, e-commerce – orientace zejména na soběstačnost, udržitelnost. Oblast společnost – sociologická odborná témata – zaměření zejména na sociální konstrukci reality a na kvalitativní výzkumy ve společenských vědách.

  Tam, kde potřebujete profesionální službu

  od někoho, kdo má vystudovanou žurnalistiku a sociologii, od někoho, kdo se od roku 2008 živí psaním, korekturami a…
1 2 3 18