Vyhledat dostupné profily

-
Vymazat filtr

Zobrazuje se 165 dostupných profilů s aktivovanou funkci "online k dispozici" Zobrazuje se 165 dostupných profilů s aktivovanou funkci "online k dispozici"

 • Michaela Votavová

  Oborové zaměření: automotive, zahrada, společnost

  13 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 450 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Tam, kde potřebujete text na odborné úrovni

  Oblast automotive – e-commerce, výrobní společnosti, prodej – orientace zejména na aftermarket a trh s autodíly. Oblast zahrada – postupy, služby, e-commerce – orientace zejména na soběstačnost, udržitelnost. Oblast společnost – sociologická odborná témata – zaměření zejména na sociální konstrukci reality a na kvalitativní výzkumy ve společenských vědách.

  Tam, kde potřebujete profesionální službu

  od někoho, kdo má vystudovanou žurnalistiku a sociologii, od někoho, kdo se od roku 2008 živí psaním, korekturami a…
 • Hana Bartáková

  If you can dream it, you can do it!

  1 rok zkušeností 0 vypracovaných poptávek 100 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Vystudovala jsem obor Podniková ekonomika na vysoké škole, tématem mojí úspěšně obhájené diplomové práce byla Propagace a PR. Danému oboru se ale delší dobu nevěnuji, poslední čtyři roky žiji v zahraničí, kde se vzdělávám především v oblasti zdravého životního stylu a jogy. Jelikož hodně cestuji, píši blog, mám webové stránky a také stránky na sociálních sítích, kde se dělím o má dobrodružství. Kromě zdravého životního stylu se zajímám o ekologii a hledám cesty jak pomoci lidem a přírodě. Ráda vařím.…

 • Roman Juris

  Vaša práca vyplní veľkú časť vášho života a jediný spôsob, ako byť naozaj spokojný, je robiť veci, ktoré považujete za skutočne skvelé. A jediným spôsobom ako vykonávať skvelú prácu je milovať to, čo robíte.

  3 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 0 Kč výdělek

  Počas štúdia na vysokej škole som sa venoval písaniu článku, ktoré boli publikované v rôznych časopisoch a databázach. Rád píšem rôzne články, recenzie a podobne.

 • Kateřina Šelepská

  nečekej a piš!

  1 rok zkušeností 0 vypracovaných poptávek 50 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Ráda napíši článek přesně pro Vás!

  Téměř rok se věnuji psaní textů, některé v rámci péče o dárce, některé inzertní nebo třeba jen pro pobavení. Mé nejoblíbenější téma jsou zvířata, ráda se ale vydám i daleko za hranice tohoto tématu.  🙂 

 • Dominika Jandorová

  Důležitá je kvalita, ne kvantita

  0 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 200 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Jmenuji se Dominika Jandorová a je mi 23 let.Napsala jsem již několik povídek, které jsem i poslala do literárních soutěží a v městské knihovně Znojmo jsem byla na druhém místě s povídkou Radovan. Mými oblíbenými žánry pro vlastní tvorbu jsou SCI-FI a mystery horror. Párkrát jsem i přispěla na školní web (např. https://www.gpoa.cz/133-starsi-archivovane-clanky/skolni-rok-2014-2015/592-cesta-za-odpady-a-vodou).Jako příklad serióznější tvorby uvádím svůj článek  https://hlas-ze-zahrobi.webnode.cz/l/na-lov-zvere-jako-robin-hood/. Jsem velký čtenář a mám hodně načteno napříč autory a žánry.V českém jazyce jsem na základní i střední škole patřila mezi premianty a…

 • Veronika Káčeriková Kostovová

  Psaní je můj život.

  2 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 120 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Jsem vystudovaná sociální pracovnice, ale již několik let se věnuji digitalizaci kresebných archeologických plánů.

  Psaní a kreslení se věnuji od základní školy, kdy jsem si poprvé našla zalíbení v tomto kreativním světě plným fantazie, hravosti a radosti.

  Ve zbylém čase je mým kamarádem fotoaparát, se kterým zachycuji úchvatnosti a zajímavosti naší přírody. S přírodou souvisí i zdravá strava, která je nedílnou součástí mého života.

  Má zahrada je kouskem na planetě, v níž barevnost a rozmanitost je esencí…

 • Adriana Kubínová

  Rychlé dodání, čtivost a kvalita

  3 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 85 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Dobrý den,

  za 3,5 roku psaní článků mám na svém kontě stovky a stovky textů na různá témata. A to zejména z oblasti cestování, auto-moto, prodejních textů a návodů (tipy a rady jak na…).

  Neváhejte a pošlete mi poptávku. Texty pro vás ráda připravím.

 • Eliška Vachková

  Bez dobrého přístupu dobrou práci neuděláš.

  2 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 120 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Ahoj!

  Chceš kvalitní, s citem napsaný text, který bude obsahovat SEO? Neváhej a kontaktuj mě.

  Má oblíbená témata: zdraví a životní styl

 • Nikola Klementová

  Píši proto, aby se lidé něco dozvěděli!

  4 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 90 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Miluji psaní! Jedná se o moji formu relaxace a oddechu. Ráda pro Vás napíši čtivý článek s duší, který se dá číst a čtenář se z něj dozví vše potřebné. Nejčastěji píši na téma zdraví, životní styl, rodina, zahradničení, bydlení a lifestyle. 

  Zakládám si na dodržování termínů, kvalitní komunikaci a originálních článcích. Ráda se učím novým věcem. Budu se těšit na případnou spolupráci s Vámi. 

 • Adam Šťastný

  Víc než jen text

  1 rok zkušeností 0 vypracovaných poptávek 50 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Student který studuje grafickou střední školu. O volném čase rád píše ….

1 2 3 17