Vyhledat dostupné profily

-
Vymazat filtr

Zobrazuje se 149 dostupných profilů s aktivovanou funkci "online k dispozici" Zobrazuje se 149 dostupných profilů s aktivovanou funkci "online k dispozici"

 • Nikola Vágnerová

  Všechno jde, když se chce. :-)

  0 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 0 Kč výdělek

  Přeji všem krásný den,

   jsem mladá slečna, která ráda pomůže sepsat víceméně cokoliv. 🙂

 • Tomáš Swakoń

  "Smyslem života je pomáhat druhým."

  2 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 150 Kč/NS 0 Kč výdělek

       Jmenuji se Tomáš Swakoń a je mi 35 let. Jsem vystudovaný ekonom. Přestože jsem absolvoval obchodně-podnikatelskou fakultu v Karviné (obor Veřejná ekonomika a správa), po škole jsem nepracoval v daném oboru, ale život mi připravil jinou cestu v jiné oblasti (především v logistice). Vyznám se v marketingu, obchodě a mám přehled o světě financí a čísel vůbec. Pracuji v logistické firmě jako administrativní pracovník (nákup materiálu, obchodní korespondence, tvorba newsletterů). Mezi mé koníčky patří…

 • Viktor Novák

  Voňavý holky, karty, placatý káry, hory, motorku, řízek a lakovaný máry...

  3 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 150 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Mám zkušenosti s tvorbou článků pro různé online magazíny, v rámci svého současného zaměstnání se věnuji správě produktů na e-shopu (tvorba textů, korektury). 

 • Tereza Kelnerová

  S trochou kreativity jde vytvořit cokoli.

  0 let zkušeností 3 vypracovaných poptávek 100 Kč/NS 100+ Kč výdělek

  Zdravím každého, kdo přišel na můj profil.

  Jmenuji se Tereza Kelnerová a jsem osmnáctiletou studentkou 3. ročníku stavební SŠ. Ráda píšu a jednou bych chtěla vydat vlastní knihu. I když jsem si ve vzdělání vybrala jiný obor, chtěla bych se psaní alespoň částečně věnovat. Na copywriting jsem narazila náhodou při hledání brigády a možnost psaní textů mě velice zaujala. 

  V češtině ovládám pravopis a celkem dobře umím psát slohy. Anglickému jazyku se učím již 9 let a ovládám ho na…

 • Romana Vojtková

  Spolehlivost, kvalita a zákazník, který se rád vrací.

  4 let zkušeností 5 vypracovaných poptávek 100 Kč/NS 1k+ Kč výdělek

  Jsem spolehlivý člověk, který si rád rozšíří obzory. Vystudovala jsem vysokou školu, obor ekonomie. Pracuji ale v technickém oboru a psaním si vyplňuji volný čas, kterého mám spoustu. Již několik let se věnuji psaní článků, ale i textů na webové stránky na různá témata. Psala jsem nejen o renovaci dřevěných podlah, vertikálních zahradách, ale také stránky pro zednické, instalatérské služby, autodopravu i pronájem luxusních karavanů. Za tu dobu jsem si vytvořila tým zákazníků, kteří se rádi vracejí a oceňují mé…

 • Pavla Skalová

  Rodný jazyk je tu od toho, abychom ho ovládali. Ne proto, aby ovládal nás...

  1 rok zkušeností 4 vypracovaných poptávek 100 Kč/NS 100+ Kč výdělek

  Jsem Češka ovládající češtinu. Orientuji se v pravopise se všemi jeho zákoutími a specialitami a dovedu se zdatně písemně vyjadřovat. Přes současný „boom“ anglického jazyka a znatelný úpadek jazykové kvality současné češtiny stále považuji za prioritu a nutnost existence schopnost ovládat vlastní rodnou řeč. Čeština, i ta na internetu, si zasluhuje pozornost a péči.

  Nabízím zkušenosti v práci s textem všeho druhu, kreativitu při tvorbě nových článků, kvalitní korekci a stylistické úpravy již existujících textů nebo překlad (ij -> čj).…

 • Martina Prosecká

  Píšu pro radost

  0 let zkušeností 0 vypracovaných poptávek 100 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Studuji vysokou školu a odjakživa ráda píšu. Český jazyk ovládám perfektně, v rámci toho, že na střední škole byl důraz na samotný jazyk a měla jsem hodiny tvůrčího psaní, kde jsme psali různé formy textů (od článků, přes recenze, až po divadelní hru). Ze školy jsem si vzala vědění o kultuře, historii a literatuře. 

  Dokáži se přizpůsobit jakémukoliv tématu, které mám zadané a dbám na přesné termíny odevzdání. Ať už píšu o autech či o elektronice, snažím se do tématu proniknout…

 • Monika Brešťanská

  ...

  2 let zkušeností 5 vypracovaných poptávek 100 Kč/NS 1k+ Kč výdělek

  Dobrý den,

  Jsem studentkou českého jazyka a literatury na Univerzitě Palackého v Olomouci. Současně studuji také biologii. To vše se zaměřením na vzdělávání. Mám dokončené bakalářský program a nyní pokračuji v magisterském studiu.

  Díky studiu českého jazyka disponuji velkou slovní zásobou, dobře ovládám pravopis i stylistiku.

  Mám přehled v oblasti literatury, biologie a dalších přírodních věd. Dále se zajímám o kosmetiku a módu, děti, vaření a psychologii.

  Témata, na která…

 • Stano Fabik

  Ten čo nepíše klišé :)

  1 rok zkušeností 0 vypracovaných poptávek 250 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Dobrý deň,

  Volám sa Stano, mám 31 a momentálne žijem v Berlíne (pred tým som žil rok vo Viedni). Rád cestujem a spoznávam nových ľudí a kultúry.

  Taktiež rád čítam, píšem, študujem  (momentálne sa venujem francúzštine)  a sledujem dianie ako v Európe tak aj vo svete. Aj preto si dovolím tvrdiť, že mám širokospektrálny prehľad a tým pádom by Vám mohli byť  moje texty prínosom 🙂

  Mám vyštudovanú marketingovú komunikáciu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v…

 • Lucie Navrátilová

  Psaní je cesta, která má start a cíl.

  1 rok zkušeností 0 vypracovaných poptávek 80 Kč/NS 0 Kč výdělek

  Ahoj, nemáš čas na psaní článků? Od toho jsem tady, stačí mi jen napsat. 

1 2 3 15