Blog

Administrátor
Srpen 22, 2019
Novinky-Zprávy copywriter 2 komentáře

Novinky za srpen 2019

Dobrý den, vážení uživatelé.

V srpnu jsme připravili několik novinek portálu copytrh.cz.

První a asi nejdůležitější novinkou je, zvýšení výplatního minima z 500 na 1000,- Kč. Důvod je jednoduchý. Kapacita. Zatím toto rozhodnutí měnit nebudeme. Nechceme na úkor služby zvyšovat poplatek za zprostředkování.

Další novinka je spíše pro poptávající. Testujeme už v aktuálním nasazení jedno vylepšení. Administrátor bude mít možnost vytvářet slevové kódy. Copywriter i přes slevu dostane vždy to co by dostal normálně, pro poptávajícího to bude rozdíl nejméně 20% z ceny 🙂 Poptávající bude mít navíc možnost dobít si kredit dle svého uvážení.

Vypracované a odevzdané poptávky, na které nebude poptávající reagovat budeme drze automaticky schvalovat po 5-ti dnech. Bez ohledu na pozdější názor poptávajícího. Vše bude zohledněno v nových VOP. Máme zájem na tom, aby i copywriter obdržel své prostředky včas.

Pokuty za nevypracování zakázky pro copywritera budou zprovozněné v polovině září. Pokud se na poptávku copywriter přihlásí, poptávající jej vybere jako výherní nabídku a ten tuto poptávku nevypracuje, bude mu ponížený kredit ve výši 10% z nabídky, která byla zvolená jako výherní.

A něco dalšího. O tom zase v dalším článku 🙂

 

2 komentáře

  1. Jan Staněk

    Nějak se mi nelíbí zvýšení hranice na výplatu. Momentálně mi tam stojí 490,- Kč a když si uvědomím, že mám čekat na několik dalších zakázek ny výplatu, nelíbí se mi to.

    • Administrátor

      Dobrý den, děkuji za reakci. Zvýšení výplatního minima má pouze dočasný a technický problém. Opět pokud bude vše technicky možné, budou se výplatní minima snižovat. Nechceme na váš vrub zvyšovat poplatky. Chceme aby copywriter i nadále psal za vyšší cenu než u konkurence. Průměrná cena jedné NS je u nás momentálně po odečtení provize 84,- Kč. Což je oproti konkurenci za 56,- podstatný rozdíl. Nicméně jen jedna technická. Pokud na zakázky nereagujete svou nabídkou, nemůžete vydělat. Podle statistik jste za posledních 5 měsíců a 102 vložených poptávek reagoval pouze minulý týden na jednu jedinou. Pokud vyhrajete svou nabídkou jen každou pátou poptávku, máte na účtu minimálně 1700,- Kč a dvě výplaty za sebou. Snažíme se, získávat co nejvíce klientů, vy se musíte snažit nabízet své služby

Komentář